Kultura

25. Července

Skvělá hudba, tanec, divadlo, workshopy, přednášky a mnoho dalšího.

11. Července

Chcete vědět, jaký byl festival MusicTon Holešov, jak si ho užil třeba Jakub Kohák a hlavně jak se líbil Vám? My jsme to chtěli vědět taky, a tak jsme se prostě zeptali.

4. Července

Naše sousední obce nejsou pozadu a pořádají pestrou škálu kulturních akcí. Nabízíme vám malý náhled do společenského dění v našem okolí.

20. Června

Společenské dění je opět v plném proudu, o víkendu jsme v Holešově prožili letní „otvírák“ sezony, který byl náhradou za zrušenou Holešovskou Regatu. Byli jsme při tom a zeptali jsme se také vás, co máte v Holešově rádi. Užívejte si léto naplno a my se budeme těšit na další příležitost, kdy se budeme zase moci setkat.

6. Června

Zveme vás k aktivnímu odpočinku, nabízíme romantické večery s letním kinem, neodolejte výletu do období renesance za Leonardem Da Vinci, nebo snad chcete raději okusit kousek tajemna? To vše je letos v létě v Holešově možné.

29. Května

Užijte si koncert Holešovského komorního orchestru se sólisty Kristýnou Vylíčilovou a Alešem Janigou.

16. Května

Pro prezentaci našeho města v soutěži Historické město roku vznikl krátký dokument. Vydejte se s námi na neobyčejnou prohlídku městské památkové zóny, svým hlasem nás doprovodí Achab Haidler

18. Dubna

Prosklené arkády zámku i okna knihovny slouží momentálně jako výstavní prostory. Nezůstávají téměř nikdy prázdné. Jaká výstava probíhá a co se chystá?

10. Dubna

Užijte si koncert kapely Ham Jam, která Vám zahraje dle jejich vlastních slov "starý dobrý blues s novou příchutí".

4. Dubna

Pokud si pospíšíte, uplést pomlázku ještě stihnete. Užijte si krásný zbytek Velikonoc.

3. Dubna

Další z holešovských hudebních dárků je zde! Užijte si pořádnou dávku optimismu v podání country a folkové skupiny Texas.

27. Března

První ze série holešovských hudebních dárků. Je určen každému, komu zkrátka chybí kultura. Speciálně je pak věnován také všem jubilantům, kteří nemohli slavit dle svých představ...


Zobrazit více