Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Kultura

11. Února

Mikroregion Holešovsko opět čelil invazi medvědů. Povolány byly masky nejrůznějšího charakteru. Ve výsledku však byli všichni v Mikroregionu Holešovsko za své medvědy moc rádi.

14. Ledna

V Holešově jsme zahájili Rok české hudby - stylově se Smetanou, Dvořákem či Vačkářem. A hlavně pak se skvělým Holešovským komorním orchestrem.

8. Října 2023

Co znamená, když řekou Rusavou plují osvětlené lodičky? Své o tom ví členové holešovského Sokola.

17. Září 2023

Jak žhavý byl letošní Vypalovák? Co bylo možné ochutnat a kdo získal titul Chillimaster 2023? Dozvíte se v reportáži.

10. Září 2023

Dožínky Mikroregionu Holešovsko byly opět vydařené! Doprovodný program byl zaměřen na kroje. A jak se vlastně nosí kroje starostům a starostkám? Podívejte se v reportáži Holešov TV.

6. Srpna 2023

Malé ohlédnutí za pestrým a zajímavým Festivalem židovské kultury, který je každoročně jednou ze stěžejních kulturních akcí města Holešova.

30. Července 2023

Může epitaf na náhrobku obsáhnout příběh života? Patrně ne. I přesto ale náhrobky na židovském hřbitově prozrazují mnohé... Vydejte se s námi na prohlídku židovského hřbitova v Holešově.

16. Července 2023

Oživené masné krámy nebo zámecké výstavy, i to patří ke společenskému dění v našem městě. Přijměte pozvání...

18. Června 2023

Skvělá a velkolepá Holešovská Regata vyplula už pojedenácté. Jak si ji užívali, nám prozradili nadšení návštěvníci i kapely Mig 21, Olympic nebo Th!s.

11. Června 2023

Jaké to je, když dorazíte na místo, kde na vás z každého koutu dýchne minulost, jsme zjistili v Kurovicích. Vydejte se s námi na výlet do historie.

9. Dubna 2023

Jak probíhaly v Holešově a okolí přípravy na Velikonoce? Jako vždy - tradičně a příjemně - i přes nepřízeň počasí.

19. Února 2023

Je to tak, hned na několika místech v Mikroregionu Holešovsko byli spatřeni medvědi. A nejen ti! Zajímavých úkazů bylo možno pozorovat nespočet. Přesvědčte se sami.


Zobrazit více