Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Sport

26. Června

Obrovská radost vítězů po náročném závodu, úspěšné dětské závody, krásné počasí a perfektní trať. Takový byl letošní 29. ročník Nova Bikemaratonu Drásal.

1. Května

Jednou za rok se poštěstí, že se čarodějnice a čarodějové dostanou mezi lidi. A takto to vypadá.

27. Března

V sobotu 26. března zvítězili hokejisté HC Žopy ve finále KAMHL! Užijte si neskutečnou atmosféru, jakou vytvořili fanoušci ze Žop i skvělý sportovní výkon všech hráčů. Zaslouží si velké gratulace.

13. Února

Zima ještě nekončí, aneb jak si holešovské děti aktivně užily jarní prázdniny. Navíc se dozvíte, jak to bude s naším kluzištěm dál.

23. Listopadu 2021

Ohlédněte se s námi za sportovními aktivitami holešovských sportovců.

24. Října 2021

Co neodmyslitelně patří k podzimu? Burčák, pohyb v přírodě i pouštění draků... Netradiční i tradiční akce v obcích našeho Mikroregionu Holešovsko.

19. Září 2021

Víte, jak vypadá Rohálovská 50 z vrtulníku? A víte, kdo ji včera vyhrál?

8. Srpna 2021

Ať už Vás zajímá sport, kultura, hudba, květiny nebo třeba modelářství, v Holešově najdete od každého něco. Jsme hrdí na naše reprezentanty, podporujeme vášnivé sportovce, baví nás kultura v našem městě a turisty vítáme s otevřenou náručí.

27. Června 2021

Legendární Bikemaraton Drásal ze všech možných úhlů pohledu. Jak se cítí závodníci na startu, jak si užívají samotný závod a jaké pocity mají vítězové v cíli... to vše najdete v nové reportáži.

2. Května 2021

Letošní netradiční samozávod měl velký úspěch u cyklistů i běžců. Neváhali jsme a zkusili jsme si jej taky zajet. Jak to dopadlo?

7. Března 2021

Jaká atmosféra panuje v holešovských sportovních klubech? Kdo může trénovat naživo a kdo sportuje virtuálně? Jaké závody holešovské "profíky" čekají? Dozvíte se v reportáži.

7. Února 2021

Vzpomínka na pana Jaromíra Ondrušáka, alias Ondru, který v Holešově zanechal nesmazatelné stopy obzvláště v oblasti sportu a turistiky.


Zobrazit více