Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Sport

28. Dubna

Rohálovská 50 ve stylu Tour de France a československé mistrovství v běhu na 10 kilometrů. Jedna sportovní sobota v Holešově a okolí.

5. Listopadu 2023

Holešovské mažoretky sbírají jeden úspěch za druhým. Letošním největším úspěchem je jistě vítězství na Mistrovství Evropy.

25. Června 2023

Nova Bikemaraton Drásal se letos jel už potřicáté, na start se postavilo přes tisíc závodníků, kteří se vydali vstříc Hostýnským vrchům.

7. Května 2023

Motivačně - sportovní projekt aneb jak školákům zpestřit vyučování...

2. Dubna 2023

Znáte TFA? Nejtěžší hasičská soutěž, která svými podmínkami simuluje práci hasiče při zásahu, už se dostala i do našeho mikroregionu. V Žeranovicích připravují první ročník, na který také poctivě trénují.

26. Února 2023

Rohálovská 10 se letos běžela už potřicáté. Spolu se zakladatelem Ondrou Němcem jsme se ohlédli za jejími začátky a navštívili jsme i letošní jubilejní ročník.

12. Února 2023

Přijali jsme pozvání a zašli jsme se s kamerou podívat za holešovskými házenkáři. Jak se jim daří a kdy jim můžete přijít fandit?

26. Června 2022

Obrovská radost vítězů po náročném závodu, úspěšné dětské závody, krásné počasí a perfektní trať. Takový byl letošní 29. ročník Nova Bikemaratonu Drásal.

1. Května 2022

Jednou za rok se poštěstí, že se čarodějnice a čarodějové dostanou mezi lidi. A takto to vypadá.

27. Března 2022

V sobotu 26. března zvítězili hokejisté HC Žopy ve finále KAMHL! Užijte si neskutečnou atmosféru, jakou vytvořili fanoušci ze Žop i skvělý sportovní výkon všech hráčů. Zaslouží si velké gratulace.

13. Února 2022

Zima ještě nekončí, aneb jak si holešovské děti aktivně užily jarní prázdniny. Navíc se dozvíte, jak to bude s naším kluzištěm dál.

23. Listopadu 2021

Ohlédněte se s námi za sportovními aktivitami holešovských sportovců.


Zobrazit více