Sport

19. Září

Víte, jak vypadá Rohálovská 50 z vrtulníku? A víte, kdo ji včera vyhrál?

8. Srpna

Ať už Vás zajímá sport, kultura, hudba, květiny nebo třeba modelářství, v Holešově najdete od každého něco. Jsme hrdí na naše reprezentanty, podporujeme vášnivé sportovce, baví nás kultura v našem městě a turisty vítáme s otevřenou náručí.

27. Června

Legendární Bikemaraton Drásal ze všech možných úhlů pohledu. Jak se cítí závodníci na startu, jak si užívají samotný závod a jaké pocity mají vítězové v cíli... to vše najdete v nové reportáži.

2. Května

Letošní netradiční samozávod měl velký úspěch u cyklistů i běžců. Neváhali jsme a zkusili jsme si jej taky zajet. Jak to dopadlo?

7. Března

Jaká atmosféra panuje v holešovských sportovních klubech? Kdo může trénovat naživo a kdo sportuje virtuálně? Jaké závody holešovské "profíky" čekají? Dozvíte se v reportáži.

7. Února

Vzpomínka na pana Jaromíra Ondrušáka, alias Ondru, který v Holešově zanechal nesmazatelné stopy obzvláště v oblasti sportu a turistiky.

31. Ledna

I když současná doba sportování příliš nepřeje, v Holešově se nevzdáváme. Zájem o bruslení je obrovský a město by si určitě vlastní kluziště zasloužilo. O současné situaci i o vizích do budoucna je naše další reportáž.

24. Listopadu 2020

23. Listopadu 2020

Pozvánka na legendární bikemaraton Drásal České spořitelny 4. 7. 2020 v Holešově.