Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpravodajství

25. Září

Jistě jste si všimli, že hospodářský dvůr v Rymicích je zcela opraven a získal krásný nový kabát. Možná jste ale zatím neměli to štěstí jej navštívit a přesvědčit se, jak se rekonstrukce podařila.

18. Září

Po roční rozsáhlé rekonstrukci je v Holešově znovu otevřeno sport centrum s krytým bazénem. Nejdůležitější část oprav proběhla v suterénu, ale změn se dočkaly samozřejmě téměř všechny prostory. Pojďte se podívat s námi.

7. Září

Jaká je situace, co to znamená pro občany Holešova a jak to vidí vedení města?

21. Srpna

Vydejte se spolu s námi na vycházku s doktorem přírodních věd Dušanem Trávníčkem, který nám osvětluje přírodní poměry města Holešova a jeho okolí.

17. Července

Ve Středisku volného času TyMy jsou zcela opravené půdní prostory, které budou sloužit dětem. Proběhlo už i slavnostní otevření.

3. Července

Tentokrát jsme se vydali za akademickým sochařem a restaurátorem Filipem Novotným, abychom se zeptali, jak probíhá restaurování morového sloupu. Pár drobností o jeho původu doplnil historik Karel Bartošek.

22. Června

Také holešovská VPŠ a SPŠ Ministerstva vnitra v Holešově se zapojila do projektu Erasmus a krátce nám jej představila.

12. Června

Asfaltování, usazování dopravního značení, pokládání dlažby, osazování vířivky... To vše jsou práce, které aktuálně probíhají v našem městě. V jaké fázi jsou letošní hlavní investice?

29. Května

Představujeme novou službu pro ty, kterým se nedaří dostat se z dluhů.

22. Května

Tentokrát jsme se zaměřili na koloběh vody v Holešově. Odkud se bere, jak se upravuje, jak probíhá její čištění a kolik denně jí projde čistírnou odpadních vod...

16. Května

Přesně takové byly Dny města Holešova. Celkem 11 dnů plných hudby, divadla, tance, sportu a milých setkání - jak to jen všechno obsáhnout do jedné reportáže? Podívejte se sami...

8. Května

Pojďte s námi nakouknout pod ruce sklářům, kteří pro město Holešov vyrobili skleněné plastiky holešovské věže.


Zobrazit více