Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpravodajství

29. Ledna

Co všechno je potřeba připravit před volbami, jaký byl v Holešově průběh voleb a kdo v Holešově vyhrál?

22. Ledna

Jak to chodí u hasičů, jaký mají vozový park nebo jak probíhá jejich běžný den? Kdo propásl jedinečnou příležitost navštívit v rámci Dne otevřených dveří holešovskou požární stanici, nemusí zoufat, stačí si pustit reportáž.

18. Prosince 2022

Jak prožívaly letošní advent základní školy a některé organizace? Každá tak nějak po svém, ale všechny krásně vánočně...

11. Prosince 2022

Projet každodenní dopravní špičkou je v Holešově náročné. Ptali jsme se, jak dlouho omezení potrvají a jaká se nabízí možná řešení dopravní situace.

20. Listopadu 2022

Holešovská televize slaví druhé výročí, a tak jsme se nostalgicky za její dosavadní činností ohlédli. Byly to dva roky plné nových zkušeností, zážitků a poznatků. Věříme, že jsme i vám toto období zpestřili.

13. Listopadu 2022

Ptali jsme se, jak se město a městská policie staví k problematice lidí, kteří se ocitli na okraji společnosti.

6. Listopadu 2022

Víte, co se děje s odpadem, který vyhodíme do popelnice? Nebo jak to vypadá na skládce? Nebo kolik tun odpadu v Holešově vyprodukujeme za týden?

17. Října 2022

Jak dopadlo ustavující zasedání? Kdo se stal starostou a kdo bude po následující čtyři roky vykonávat funkce místostarostů?

16. Října 2022

Gymnázium Ladislava Jaroše je v projektech Erasmus velmi aktivní, tentokrát se v rámci oslav Erasmus Days rozhodli organizátoři předat své poznatky a zkušenosti ředitelům a ředitelkám základních škol a dalším spřáteleným vedoucím pracovníkům.

2. Října 2022

Mistrovské repliky českých korunovačních klenotů jsou k vidění na holešovském zámku. Co dalšího můžete v rámci podzimní výstavní sezóny v Holešově vidět? No, je toho dost, přesvědčte se sami...

25. Září 2022

Jistě jste si všimli, že hospodářský dvůr v Rymicích je zcela opraven a získal krásný nový kabát. Možná jste ale zatím neměli to štěstí jej navštívit a přesvědčit se, jak se rekonstrukce podařila.

18. Září 2022

Po roční rozsáhlé rekonstrukci je v Holešově znovu otevřeno sport centrum s krytým bazénem. Nejdůležitější část oprav proběhla v suterénu, ale změn se dočkaly samozřejmě téměř všechny prostory. Pojďte se podívat s námi.


Zobrazit více