Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpravodajství

26. Května

Když škola slaví 50. výročí, je to velká událost. Vzpomínalo se, zpívalo se, děkovalo se... Své "narozeniny" slavila 3. Základní škola Holešov.

10. Března

Kolik bude výstavba stát? Kdy bude hotova? A je vůbec další kruhový objezd potřeba?

10. Prosince 2023

V sobotu 9. 12. byl slavnostně otevřen opravený zámek v Přílepích. Tuto slávu si nenechaly ujít davy lidí. Většina z nich se tak vrátila na místo svého narození.

12. Listopadu 2023

Jaký byl život vojáka? Co jedl a jak byl ošetřován? Na jeden den se Americký park stal dobovým ležením vojáků  napoleonských válek.

29. Října 2023

Jsou informace, které je potřeba opakovat. Jsou situace, které je potřeba nacvičovat. A jsou akce, které je potřeba trénovat. To vědí také strážníci městské policie a také se tím řídí.

16. Října 2023

Tuto otázku si aktuálně kladou hlavně žáci vyšších ročníků základních škol. V rozhodování by jim mohla být nápomocná tradiční burza škol.

15. Října 2023

V Holešově se uskutečnila tradiční dobročinná akce. Chlupatý pochod měl opět velký úspěch. Víte, kolik se vybralo?

1. Října 2023

Víte, co v obci Ludslavice znamená 14. květen? Dozvíte se v ne tak úplně obvyklé reportáži, kterou sice připravil štáb Holešov TV, ale Ludslavicím na míru. Se svolením obce zařazujeme do playlistu Holešov TV.

24. Září 2023

Kameny zmizelých jako trvalá stopa židovských obyvatel našeho města. V Holešově jsme je letos pokládali poprvé. Dva v rámci Festivalu židovské kultury, dalších deset nyní.

3. Září 2023

Oldtimery i youngtimery, více než 600 auto a moto veteránů a tisíce návštěvníků... Veteranfest Holešov měl opět velký úspěch.

27. Srpna 2023

Letní tábory k prázdninám neodmyslitelně patří, a tak jsme některé z nich s naší kamerou navštívili. Jednak ty, které mají dlouholetou tradici, ale i takové, které proběhly letos poprvé.

13. Srpna 2023

Letecká show Čmelák Holešov letos oslavila čtvrtstoletí. Dorazilo na 90 pilotů. Podívejte se, jaký byl letošní ročník.


Zobrazit více