Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpravodajství

28. Května

Výstavba dálnice probíhá dle harmonogramu. Občany města ale jistě zajímá, kdy bude zprůjezdněna průmyslová zóna...

21. Května

Co obnáší oslavy našeho města? A jaké byly ty letošní?

14. Května

Víte, jaké poklady skrývá kurovický lom? Návštěvníci Festivalu pro čolka už to vědí a vy se to můžete dozvědět v reportáži.

30. Dubna

Představení nového vedení města. Co nás čeká? Jaké kroky budou v nejbližší době následovat?

16. Dubna

Středisko volného času TYMY má za sebou 20 let existence. Blahopřejeme a do dalších mnoha "dvacetiletí" přejeme stejně tak pestrou činnost, jakou vyvíjí doposud. Pro naše město je velmi potřebná a důležitá.

26. Března

Ranou péči možná znáte, možná nikoliv. Každopádně ji mnoho rodin v našem okolí využívá a je dobré o ní vědět. Město Holešov Středisko rané péče EDUCO podporuje a v květnu jej budete moci podpořit i vy.

19. Března

Jedna dokončená investice a dvě zajímavosti k tomu.

12. Března

Po roce jsme se opět vrátili do holešovských základních škol, abychom (nejenom pro rodiče budoucích prvňáčků) zjistili, co která škola nabízí. Přesvědčte se sami, jak pestré máme v Holešově školství.

5. Března

Tentokrát jsme se vydali za vůní chmele na tradiční Kostelecké chmelovárek. Tato velká akce s ještě větším dosahem byla opět zajímavá a velmi úspěšná.

5. Února

Jistě vás někdy napadlo, jak asi vypadá "neúřední" den úředníka. Možná jste také nevěděli, co všechno místní úřad vykonává. Představujeme proto Městský úřad Holešov z té opačné strany přepážky.

29. Ledna

Co všechno je potřeba připravit před volbami, jaký byl v Holešově průběh voleb a kdo v Holešově vyhrál?

22. Ledna

Jak to chodí u hasičů, jaký mají vozový park nebo jak probíhá jejich běžný den? Kdo propásl jedinečnou příležitost navštívit v rámci Dne otevřených dveří holešovskou požární stanici, nemusí zoufat, stačí si pustit reportáž.


Zobrazit více