Zpravodajství

28. Listopadu

Vraťte se v mysli o několik dnů zpět a "prožijte" s námi prostřednictvím krátké reportáže neopakovatelnou atmosféru akce, která snoubí deskovky, sebeobranu, Kazmu, Březové lístky, origami, koloběžky, historické přednášky, hudbu, psychologii, Marka Hermana, human design nebo třeba kouzlení. Zkrátka proběhl víkend, který propojil zdánlivě nepropojitelné :-)

14. Listopadu

Dokud můžeme, snažíme se v Holešově užívat si tradice, o které jsme v loňském roce byli ochuzeni. Pojďte se podívat, které to jsou...

31. Října

Oslava státního svátku neobnášela pouze tradiční pietní akt, byli jsme také svědky nevídaného propojení kultur, oslavy lidství a vskutku nádherného hudebního zážitku.

24. Října

Co neodmyslitelně patří k podzimu? Burčák, pohyb v přírodě i pouštění draků... Netradiční i tradiční akce v obcích našeho Mikroregionu Holešovsko.

17. Října

Chodili jste na "dvojku"? Podívejte se, jak vypadá dnes. Změnila se k nepoznání, modernizuje učebny a jde vstříc novým projektům. 2. ZŠ Holešov oslavila 110. narozeniny!

3. Října

Přinášíme naší knihovně pomyslnou kytici složenou ze slov a zážitků a připíjíme na mnoho dalších let. Oslavy výročí knihovny právě vyvrcholily... Co jí přejí oživlé postavy holešovských pověstí, se dozvíte v závěru reportáže.

26. Září

Možná ani všichni nevíme, jaké možnosti zpracování zahradního ovoce v Holešově máme. Vydali jsme se to zjistit.

12. Září

V minulých dnech jsme v Holešově přivítali významné hosty. Podívejte se, proč dorazili hned dva velvyslanci a nejvyšší státní představitelé.

5. Září

Ptali jsme se, jak bude vypadat bazén, co znamená pojem "havarijní stav" nebo jaké se připravují novinky.

29. Srpna

Pokud se hned teď zvednete a vydáte se do holešovské kovárny, nebudete litovat. Jestli se na reportáž díváte později, tak se podívejte, co se dělo v posledním prázdninovém týdnu.

15. Srpna

Pojem Letní škola barokní hudby je v Holešově docela známý, málokdo ale možná ví, v čem spočívá její koncept, a o jak unikátní záležitost se jedná. Ptali jsme se frekventantů i hlavních organizátorů...

8. Srpna

Ať už Vás zajímá sport, kultura, hudba, květiny nebo třeba modelářství, v Holešově najdete od každého něco. Jsme hrdí na naše reprezentanty, podporujeme vášnivé sportovce, baví nás kultura v našem městě a turisty vítáme s otevřenou náručí.


Zobrazit více