Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpravodajství

10. Prosince

V sobotu 9. 12. byl slavnostně otevřen opravený zámek v Přílepích. Tuto slávu si nenechaly ujít davy lidí. Většina z nich se tak vrátila na místo svého narození.

12. Listopadu

Jaký byl život vojáka? Co jedl a jak byl ošetřován? Na jeden den se Americký park stal dobovým ležením vojáků  napoleonských válek.

29. Října

Jsou informace, které je potřeba opakovat. Jsou situace, které je potřeba nacvičovat. A jsou akce, které je potřeba trénovat. To vědí také strážníci městské policie a také se tím řídí.

16. Října

Tuto otázku si aktuálně kladou hlavně žáci vyšších ročníků základních škol. V rozhodování by jim mohla být nápomocná tradiční burza škol.

15. Října

V Holešově se uskutečnila tradiční dobročinná akce. Chlupatý pochod měl opět velký úspěch. Víte, kolik se vybralo?

1. Října

Víte, co v obci Ludslavice znamená 14. květen? Dozvíte se v ne tak úplně obvyklé reportáži, kterou sice připravil štáb Holešov TV, ale Ludslavicím na míru. Se svolením obce zařazujeme do playlistu Holešov TV.

24. Září

Kameny zmizelých jako trvalá stopa židovských obyvatel našeho města. V Holešově jsme je letos pokládali poprvé. Dva v rámci Festivalu židovské kultury, dalších deset nyní.

3. Září

Oldtimery i youngtimery, více než 600 auto a moto veteránů a tisíce návštěvníků... Veteranfest Holešov měl opět velký úspěch.

27. Srpna

Letní tábory k prázdninám neodmyslitelně patří, a tak jsme některé z nich s naší kamerou navštívili. Jednak ty, které mají dlouholetou tradici, ale i takové, které proběhly letos poprvé.

13. Srpna

Letecká show Čmelák Holešov letos oslavila čtvrtstoletí. Dorazilo na 90 pilotů. Podívejte se, jaký byl letošní ročník.

4. Června

Co má na starosti Odbor kultury, školství a památkové péče? Název nám sice napovídá, ovšem ani zdaleka neobsahuje vše, co tento odbor vykonává.

28. Května

Výstavba dálnice probíhá dle harmonogramu. Občany města ale jistě zajímá, kdy bude zprůjezdněna průmyslová zóna...


Zobrazit více