Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zpravodajství

16. Května

Přesně takové byly Dny města Holešova. Celkem 11 dnů plných hudby, divadla, tance, sportu a milých setkání - jak to jen všechno obsáhnout do jedné reportáže? Podívejte se sami...

8. Května

Pojďte s námi nakouknout pod ruce sklářům, kteří pro město Holešov vyrobili skleněné plastiky holešovské věže.

24. Dubna

S trochou odhodlání bylo možné zvládnout navštívit všechny akce, které se v sobotu 23. dubna konaly v Holešově a okolí. Na své si přišli milovníci kultury, řemesel, sportu, motorek i hudby.

3. Dubna

Jak si jistě mnozí všimli, v zóně konečně panuje stavební ruch. Jaký bude vývoj strategické průmyslové zóny Holešov?

20. Března

Koho zajímá, jak se to mohlo stát, má možnost si poslechnout krátké povídání, ke kterému jsme připojili vzpomínky pamětníků, kteří se oslav před 50 lety zúčastnili.

13. Března

Kdy to bude hotové? Bude ten nový "kruháč"? Kde máme parkovat? Samozřejmě nás neminuly otázky, které byly vyřčeny buďto na sociálních sítích nebo při běžných setkáních. Pokusili jsme se na některé z nich sehnat odpovědi. Tentokrát z oblasti dopravy a oprav ulic.

6. Března

Není nutno zdůrazňovat, jak všechny zasáhla situace na Ukrajině. I v Holešově se strhla obrovská vlna solidarity. Co bylo potřeba řešit nebo kde je možné přispět, se dozvíte v reportáži.

27. Února

Lidé nás přesvědčili, jak moc se těšili na tradiční vodění medvěda. Podívejte se, jak si masopust užil Mikroregion Holešovsko.

13. Února

Zima ještě nekončí, aneb jak si holešovské děti aktivně užily jarní prázdniny. Navíc se dozvíte, jak to bude s naším kluzištěm dál.

6. Února

Neunikly nám velké změny v zámecké zahradě. Některé jsou patrné na první pohled, o jiných možná mnozí ani nevěděli. Pojďte se s námi podívat, co je nového, a kolik to celé stálo.

30. Ledna

Ptali jsme se na momentální stav zdánlivě nekonečného příběhu s názvem D49. Zajímaly nás také finance i termíny.

23. Ledna

Tentokrát jsme se zaměřili na kolébku umění všeho druhu. Čtyři umělecké obory a více než 700 mladých nadaných umělců...


Zobrazit více